Studium MBA v Olomouci pro vedoucí pedagogické pracovníky

Studium MBA v Olomouci pro vedoucí pedagogické pracovníky

Profesní studium MBA v Olomouci vhodné i pro vedoucí pedagogické pracovníky, to je novinka, kterou Vám přinášíme v naší široké nabídce vzdělávacích programů. A proč MBA? Další vzdělávání pedagogických pracovníků, DVPP, slouží jako významný nástroj profesního rozvoje pedagogů, a to např. v metodice, didaktice, pedagogice, psychologii a v dalších specializovaných činnostech. Tuto formu celoživotního vzdělávání nabízí řada institucí s nepřeberným množstvím akreditovaných i neakreditovaných programů. My Vám můžeme nabídnout i něco jiného – speciální vzdělávání pro ředitele škol a jejich zástupce. V rámci našeho speciálního profesního studia MBA v Olomouci jsme schopni Vám předat především praktické znalosti a dovednosti v nejaktuálnějších trendech současného managementu, a to prostřednictvím know-how lektorů, kteří jsou odborníky a profesionály se svých oborech. A co navíc, zaměření našeho programu reaguje na nejaktuálnější potřeby 21. století, mezi které patří také digitální kompetence.

Zaměření profesního studia MBA v Olomouci

Náš program MBA je zaměřen na Digitální kompetence a zdravý životní styl vedoucích pracovníků (a nejen těch). Všech dvanáct přednášených témat bylo vybráno a odborníky z praxe zpracováno v duchu mota „Z praxe pro praxi“. Východiskem byly především zkušeností profesionálů, odborníků a praktiků v rámci jejich specializace.

Studium MBA v Olomouci
Akademie digitální managementu – https://akademie-dm.cz

A na co konkrétně se můžete v rámci studia MBA těšit? Jedná se např. o témata:

  • Digitální kompetence (nejen) v praxi,
  • Zdravý životní styl vedoucího pracovníka v digitální době – prevence, správná výživa a fyzická kondice
  • Personalistika v digitální době,
  • Age management z digitálního pohledu,
  • Právní úprava jednotného digitálního trhu EU a ČR,
  • Moderní prezentace v digitální době,
  • Etiketa v digitální době neb občas jsme i offline,
  • a další.

Jaký je náš lektorský tým?

S digitálními kompetencemi Vás seznámí Ing. Jiří Chábera, celostátně uznávaný odborník a hlavní propagátor standardizace vzdělávání v oblasti ECDL CZ.

Pro oblast zdravého životního stylu s námi spolupracují hned dvě významné osobnosti. Prvním je doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA (ředitel a spolumajitel nestátního zdravotnického zařízení ReFit Clinic s.r.o.) a druhým je dvojnásobný mistra světa v kulturistice, trenér 1. třídy Pavol Jablonický.

Dalšími aktuálními tématy, která se objevují v každodenní praxi všech vedoucích pracovníků, jsou personalistika, (přednáší MUDr., Mgr. Vratislava Kalenda, MSc. in SHRM, ředitel Image Lab s.r.o), právní úprava jednotného digitálního trhu EU a ČR (této oblasti se věnuje JUDr. Jaroslav Kostohryz, ředitel společnosti GEPARD services a specialista na GDPR) či oblast Age managementu řešící řízení věkově diverzního kolektivu (přednáší Ing. Miroslava Maťátková, MBA, ředitelka společnosti ProEduCo s.r.o., auditorka Age managementu a lektorka specializovaného programu Towards Successful Seniority TM peer-groups.).

Při výčtu lektorského a personálního zajištění studia nesmíme zapomenout na zakladatele Akademie digitálního managementu, z.ú. Ing. Leopolda Podmolíka, MBA, zakladatele a jednatele Centra vzdělávání, Ing. Lenku Podmolíkovou, MBA, krajskou ředitelku Centra vzdělávání a lektorku tématu Moderní prezentace v digitální době a Ing. Leopolda Podmolíka, MBA (ml.), ředitele VisionsLabs a specialistu na Digitální marketing v praxi.

Více informací o studiu, podmínkách, lektorech atd. najdete na našem specializovaném webu https://akademie-dm.cz/ .

Pokud se chcete přihlásit nebo se na cokoliv zeptat, napište nám na e-mail info@akademie-dm.cz.

Nezařazené
Digitální kompetence, MBA, Olomouc, Profesní studium, Ředitelé, Zástupce ředitele

Archivy

Nový typ kurzu „Osobnostně sociální rozvoj pedagogických pracovníků SŠ a VOŠ“
Polytechnické vzdělávání – Vzdělávání pedagogů středních škol postřehy

Další podobné články