Kurzy pro učitele - realizace byla zahájena

Kurzy pro učitele – realizace byla zahájena

Žádnou novinkou pro většinu základních ani mateřských škol dnes není výzva MŠMT č. 02_16_022 s názvem Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I., přičemž řada škol již svou projektovou žádost podala nebo v nejbližší době podá. Také my jsme se zapojili , a to jako instituce akreditovaná k provádění vzdělávacích programů dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Nový školní rok jsme tak zahájili prvními akreditovanými i neakreditovanými kurzy pro učitele, další jsou již naplánovány.

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář

Abychom mohli uspokojit poptávku, kurzy pro učitele účelně plánovat a Vaše požadavky koordinovat, připravili jsme na našem specializovaném webu sablony-dvpp.cz poptávkový formulář. Prostřednictvím tohoto formuláře nás můžete nezávazně kontaktovat nejen v případě zájmu o konkrétní akreditované či neakreditované kurzy pro učitele, ale také třeba jen s dotazem o informaci. Ozveme se Vám, zjistíme Vaše potřeby a požadavky, dohodneme podrobnosti, připravíme nabídku, osobně Vás navštívíme – pokusíme se udělat vše, abychom Vás co nejméně zatížili, ale maximálně uspokojili.

Kde a kdy kurzy pro učitele probíhají?

Můžeme Vám nabídnout jak realizaci kurzu v prostorách našich poboček (Olomouc, Brno, Zlín, Kroměříž, Šumperk atd.), tak, pro skupinu Vašich pedagogů, přímo u Vás ve škole. Kurzy přizpůsobíme Vašim možnostem a požadavkům. Abyste nemuseli nahrazovat Vaše pracovníky, kteří se účastní školení, samozřejmostí je pro nás také výuka v odpoledních hodinách, o víkendech nebo třeba v průběhu prázdnin.

Kdo Vás školí?

Výuku vedou kvalifikovaní lektoři, kteří nejsou jen teoretiky, ale jsou především praktiky. Do kurzů pro Vás připravili to nejlepší a nejzajímavější, co za dobu své činnosti poznali, s čím se setkali a co si ověřili v praxi. Jejich cílem je poskytnout účastníkům kurzů nové znalosti, naučit je novým dovednostem a zvýšit jejich kompetence v potřebných oblastech. Při výuce používají řadu nových metod. Také Vy sami jste začleněni do výuky, a to především v praktických či zážitkových částech kurzu.

Co je obsahem kurzů?

Kurzy pro učitele vychází jak z požadavků šablon, tak jsou přizpůsobeny individuálním potřebám a požadavkům škol. Na základě Vašeho požadavku můžeme připravit kurzy a nejrůznějším obsahem, např. zaměřené na komunikační dovednosti, syndrom vyhoření, sebepoznání a sebereflexi, vzájemnou spolupráci pedagogů různých věkových kategorií, kurzy ke zvýšení počítačové, finanční nebo jazykové gramotnosti a mnohé další.

Neváhejte a ozvěte se nám co nejdříve, termíny se postupně plní

Tým DVPP
DVPP@poc-sluzba.cz

Nezařazené

Archivy

OP VVV – MŠMT vydalo Příklady dobré praxe
Začátek školního roku ve znamení DVPP – ŠABLON

Další podobné články