Školení DVPP aktuálně nelze prezenčně

Školení DVPP aktuálně nelze prezenčně

Na základě několika Vašich dotazů souvisejících s uzavíráním škol a školských zařízení bychom Vás rádi informovali, že naše vzdělávací středisko nemůže aktuálně realizovat školení v našich prostorech. Ani nemůžeme školit u vás ve škole prezenčně. Jediná možnost, která nám zůstala je výuka – online. Vycházíme z informací na webu MPO – https://www.businessinfo.cz/clanky/odpovedi-na-nejcastejsi-dotazy-podnikatelu-ohledne-aktualnich-opatreni-proti-sireni-koronaviru/

Mohou školit u klienta v provozovně? Školení pod 30 osob.

Ne, dle usnesení vlády č. 215 je možné se potkávat a volně pohybovat pouze v  nezbytně nutných případech, tudíž školení by mělo být zrušeno, popřípadě pokud je zcela nezbytné, tak ho uskutečnit prostřednictvím internetu nebo jiných vzdálených prostředků. Je zcela nezbytné dbát opatřeních, které vyplývají z vyhlášení nouzového stavu.

https://www.businessinfo.cz

Využíti volnějšího režimu pro učitele

Pokud byste rádi využili volnějšího režimu pro sebevzdělávání v rámci akreditovaných školení a kurzů DVPP pro pedagogy/učitele, pak pro Vás máme dobrou zprávu – umožníme Vám na 2 měsíce přístup k našim IT školením (základní IT kurzy MS Excel, MS Word a MS PowerPoint) na e-learningu. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na e-mail DVPP@poc-sluzba.cz a domluvíme se na detailech.

Zajímavost od Microsoftu

Dnes vyšla informace, že školy mohou využít Minecraft: Education Edition for Remote Learning – odkaz zde.

Šablony DVPP pro MŠ a ZŠ, Šablony DVPP pro SŠ a VOŠ
Akreditovaný kurz, DVPP, DVPP Brno, DVPP Olomouc, DVPP Ostrava, termíny kurzů

Archivy

Budete se i Vy o prázdninách vzdělávat prostřednictvím kurzů DVPP?
Co použít pro online výuku?

Další podobné články