Budete se i Vy o prázdninách vzdělávat prostřednictvím kurzů DVPP?

Budete se i Vy o prázdninách vzdělávat prostřednictvím kurzů DVPP?

 1. CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ
 2. Šablony DVPP pro MŠ a ZŠ
 3. Budete se i Vy o prázdninách vzdělávat prostřednictvím kurzů DVPP?

Tak, a za chvíli tu máme prázdniny 🙂 Neděste se, my Vás nestrašíme, jen se už teď připravujeme na školení učitelů o prázdninách. Standardně jsou pro vzdělávání pedagogů atraktivní termíny na konci června, první týden v červenci a poslední týden v srpnu, případně první týden v září. Máte to taky tak? Už se nám začínají hlásit školy, které by si chtěli pro celou sborovnu vybrat nějaké kurzy pro učitele.

IT (ITC) školení

O jaké kurzy je největší zájem? Standardně se jedná o kurzy zaměřené na IT a to jak pro mírně pokročilé, až pro speciální kurzy zaměřené např. na tvorbu webu. O speciálním školení pro učitele týkající se tvorby webových stránek jsme nedávno psali zde. S tvorbou webu úzce souvisí i téma Digitálního marketingu pro školy. Aktuálně vypsané termíny najdete na našem webu, můžeme Vám také připravit školení podle Vašich potřeb.

Vzhledem k tomu, že školy začínají stále více využívat cloudové služby, připravili jsme i na toto téma speciální školení Cloudové služby a komunikace v Google Apps v rozsahu 8, 16 a 24 hodin. Podrobnější informace o školení cloudových služeb pro pedagogy jsme shrnuli v minulém článku zde. Pro zefektivnění výuky používají učitelé stále častěji i prostřední Office 365 – na toto téma najdete u nás akreditované kurzy Office 365 pro školy v rozsahu 8, 16 a 24 hodin. Školení se mohou zúčastnit jak začátečníci, tak i pokročilejší pedagogové. Rozsah a hloubka získaných znalostí a dovedností záleží vždy i na konkrétních účastnících – i proto je někdy vhodnější objednat si vlastní termín školení pro vybranou skupinu Vašich pedagogů.

Kurzy osobnostního rozvoje

Další žádanou oblastí školení pro učitele je oblast Osobnostního rozvoje. A jaká jsou nežádanější témata?

 • Storyteling – co to je, k čemu ho můžeme použít při výuce + skupinové cvičení
 • Efektivní komunikace – Obsahová x vztahová rovina
 • Asertivita a asertivní techniky
 • Emoční inteligence + test EQ
 • Typologie osobnosti – Eysenckův test temperamentu
 • Teorie typů MBTI a jak ji využít při práci s dětmi
 • Pozitivní povahové profily DISC aneb „Jak se dostane moucha na strop?“ – 4 různé přístupy a chování
 • Jak vzniká konflikt, jak mu předejít a jak jej řešit + Thomas Killmannův test
 • Osobní silné stránky a dovednosti a jak jich využívat
 • Profesní cíle a očekávání
 • Jak rozvíjet svoji autoritu
 • Mezigenerační spolupráce – pracovní schopnost (kontext, rovnováha), dům pracovní schopnosti, generační dotazník, mezigenerační komunikace, jak se o od sebe můžeme navzájem učit a ovlivňovat se, mentoring a stínování

A co je výhodou těchto kurzů? V rámci všech kurzů Osobnostního rozvoje jsou účastníci – pedagogové – aktivně zapojováni do výuky a používané příklady, testy, cvičení atd. pak mohou využívat i při vlastní výuce. Všechny akreditované kurzy Osobnostního rozvoje najdete také na našem webu zde.

Jak už jsme se zmínili v úvodu, můžete si vybrat školení z vypsaných otevřených kurzů v sekci Termíny DVPP nebo přímo u konkrétních kurzů. Novinkou je nabídka otevřených kurzů pro pedagogy v Moravskoslezském kraji – v Ostravě.

Kurz DVPP na míru

Pokud Vám vypsané termíny nevyhovují, neváhejte a kontaktujte nás s konkrétní poptávkou – stačí vyplnit a odeslat níže připojený formulář.


  Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

  Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.


  Šablony DVPP pro MŠ a ZŠ, Šablony DVPP pro SŠ a VOŠ
  , , , , , , , , ,

  Archivy

  Praktické používání Cloudu
  Školení DVPP aktuálně nelze prezenčně

  Další podobné články