Nově také "odpolední" on-line DVPP kurzy

Nově také „odpolední“ on-line DVPP kurzy

Protože jste pro nás jako naši zákazníci na prvním místě, tak se Vám snažíme vyjít vstříc. Víme, jak nyní mají pedagogové komplikovanou situaci, kdy se musí plně věnovat on-line výuce svých žáků. Z tohoto fůvodu tak přicházíme s novinkou a to ve formě „odpoledních“ termínů školení.

Odpolední on-line DVPP

V čem tato novinka spočívá? Standardní časy pro on-line výuku jsou v rámci dvou dnů, vždy ve dvou blocích v čase 9:00 – 10:30 a 11:30 – 13:00. Odpolední výuku jsme pro vás připravili ve čtyřech blocích po 90 minutách a to od 14:00 do 15:30. Tak budete mít možnost se dopoledne plně věnovat on-line výuce vašich žáků a studentů a odpoledne po 14 hod se pak věnovat vlastnímu vzdělávání.

Co z toho vyplývá? „Klasická prezenční“ 8 hod výuka se rozloží do 4 odpolední po 4 x 90 minutových blocích, tzn. že se stále jedná o akreditované školení pro Šablony DVPP – jak jsme již informovali v článku – DVPP kurzy opět on-line (webináře). Jinak všechno ostatní zůstává – jako je možnost shlédnutí záznamu ze školení, nebo využití Zoomu jako on-line komunikační platformy. Připravili jsme pro Vás i jednoduchý „návod“ ve formě článku – Jak se připravit na naší on-line výuku pomocí Zoomu?.

Na jaké termíny (i odpolední) on-line DVPP se můžete přihlásit?

Máme několik termínů v odpoledních hodinách (14:00 – 15:30) označeno jako (odpolední webinář) například:

Všechny naše termíny akreditovaných kurzů DVPP, které mohou být nyní on-line, najdete na stránce Termíny kurzů DVPP.

Jak hodnotí účastnící naše aktuální on-line školení

Už více jak týden nám běží několik on-line DVPP školení na naší nové platformě Zoom a zde si můžete přečíst první hodnocení spokojených účastníků akreditovaných DVPP školení.

Školení (DVPP ICT Word) probíhalo v příjemné atmosféře. Vše hodnotím kladně – výklad, nové poznatky, možnosti využití v praxi

Lenka H.

Školení (webinář) DVPP ICT – PowerPoint hodnotím velmi kladně. Jak po technické stránce, kdy spojení přes Zoom bylo bez komplikací, konverzace se nepřerušovala a také výborné vedení kurzu ze strany paní lektorky. Školení mi dalo hodně nových poznatků při práci s PowerPointem a jiných obecných informací, které jsem měla příležitost se dozvědět. Děkuji za Váš čas

Zuzana M.
Šablony DVPP pro MŠ a ZŠ, Šablony DVPP pro SŠ a VOŠ
Akreditovaný kurz, DVPP, DVPP on-line, Odpolední termíny, Zoom

Archivy

DVPP kurzy opět on-line (webináře)
Učitelé a on-line výuka

Další podobné články