DVPP on-line do 30.6. 2021

DVPP on-line až do 30.6.2021

K dnešnímu dni máme zatím poslední informaci od MŠMT (resp. museli jsme si ji sami najít na jejich webu) a to článek z 15. 2. 2021, který nese název POVOLENÍ DÁLKOVÉ FORMY VZDĚLÁVÁNÍ U REKVALIFIKAČNÍCH A OSTATeNÍCH VZDĚLÁVACÍCH KURZŮ. Sice z obsahu článku to není úplně jasné, protože se píše o rekvalifikačních kurzech, ale jak v názvu článku, tak i autor článku myslí i na ostatní vzdělávácí kurzy.

Takže z tohoto usuzujeme, že je povoleno pro všechna akreditovaná školení možnost realizace v distančním režimu, tedy on-line – jako synchronní výuka. A to až do „konce školního roku“ – tedy do 30.6. 2021.

Další termíny DVPP on-line 2021

Takže i proto jsme pro Vás, pedagogy, vychovatele a pracovníky SVČ, připravili další termíny nejen do konce března, jak bylo původně avizováno v našem článku – DVPP na začátku roku 2021, ale až do 30. 6. 2021. Velmi mile nás překvapil váš zájem o naše nové kurzy – ať už se jedná o kurz Rozvoj informatického myšlení s využitím robotických hraček (8 hodin) – webinář nebo Online výuka – „digitální učitel“ – blok I. (8 hodin) – webinář. Jsme za to velmi rádi, a proto jsme vypsali hned několik nových termínů a to jak „přes den“ tak i pro „odpolední“ výuku.

Termíny Rozvoj informatického myšlení s využitím robotických hraček

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Termíny On-line výuka – „digitální učitel“

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

 

Rozdíl mezi variantami „přes den“ a „odpolední“ jsou následující. Ve variantě kurzu „přes den“ je 8 hodinová výuka rozdělena do dvou dnů po 2 x 90 min blocích. A ve variantě „odpolední“ je 8 hodinová výuka rozdělena do 4 dnů v odpoledních hodinách vždy po 90 min. V případě školení pro „sborovnu“ je možné domluvit odpolední kurzy i ve variantě 2 x 4 hodiny jako odpolední školení, tj. od 14:00 do 17:30 hod. Takže se snažíme vyjít opravdu všem, kteří mají zájem o to se dále vzdělávat, pracovat na sobě a zdokonalovat se.

IT školení jsou stálicemi

Rozhodně nezapomínáme na naše „standardní“ školení ve smyslu IT školení, ať už se jedná o klasickou práci s MS Office, nebo modernější pojetí kancelářských balíčků MS Office 365 či Google Workspace. Také se v naší nabídce najdou i trochu „odbornější“ témata – jako například tvorba webových stránek a to jak ve variantě „HTML + CSS + JS„, tak i ve variantě s WordPressem.

Rádi bychom se s Vámi podělili také o hodnocení našich účastníků akreditovaných kurzů DVPP:

Ve dnech 15. a 16.2.2020 jsem se zúčastnila DVPP Powerpoint I. . Seminář proběhl on-line s lektorkou ing. Monikou Kochaníčkovou. Seminář naplnil moje očekávání, dozvědět se o základních krocích při tvorbě prezentací. Lektorka byla velice příjemná a vše pěkně a jasně vysvětlovala. Určitě bych seminář doporučila i kolegům, méně zdatným při tvorbě vlastních prezentací.

Martina M. – školení PowerPoint I

Absolvovala jsem u Vás už druhé školení a jsem velmi spokojená. Tak jako u Excelu – na to, že to bylo pro začátečníky, tak jsem se dozvěděla plno nových funkcí a bohatě to stačilo. Paní prezentující velmi milá, prezentovala tempem, u kterého jsem stíhala vyzkoušet úplně vše. Když bylo potřeba, tak znovu pečlivě vysvětlila a hlavně byla schopná poradit i s jinými (technickými) problémy.
Školení předčilo má očekávání.

Martina S. – školení PowerPoint I

Termíny PowerPoint – běžné úpravy

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Termíny PowerPoint – pokročilé úpravy

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Termíny MS Office 365

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

 

Šablony DVPP pro MŠ a ZŠ, Šablony DVPP pro SŠ a VOŠ
Digitální učitel, DVPP 2021, DVPP on-line, MS Office, MS Office 365, MS PowerPoint, Robotické hračky

Archivy

Využití robotických hraček ve výuce MŠ
On-line výuka tvorby WordPress webu

Další podobné články