DVPP akreditované kurzy a školení na začátku roku 2021

DVPP na začátku roku 2021

V úvodu nám dovolte, abychom Vám všem popřáli vše nejlepší do nového roku 2021 a především hodně zdraví. A nyní se můžeme podívat na to, jaké jsou aktuální informace ohledně vzdělávání dospělých osob v ČR resp. vzdělávání učitelů prostřednictví Šablon DVPP.

Poslední informaci od MŠMT jsme dostali e-mailem 28.12.2020 s odkazem na jejich článek s názvem Realizace rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů a zkoušek. V tomto článku se sice na začátku dozvíme, že informace jsou platné v rozsahu od 24. 12. do 26. 12.2020 a od 27. 12. 2020 do 10. 1. 2021, ale následně dále v textu je informace, že do 31. 3. 2021 je možné nahradit prezenční formu teoretické výuky dálkovou formou a to za dodržení pravidel, která byly platná již dříve, např. on-line záznam a atd).

DVPP on-line je nyní možné do 31.3. 2021

Takže Vám opět nabízíme možnost realizovat vaše školení DVPP v rámci on-line prostředí. Víme, že jste se nás ptali ještě před vánoci, zda bude možné se školit on-line i nadále a my jsme vám nemohli ještě dát adekvátní odpověď. V současné době již máme termíny vypsané – stačí se podívat na přehled – Termíny – aktuálně máme více jak 48 vypsaných termínů on-line, takže doufáme, že si z nich vyberete. Pokud byste však nenašli termín na školení, které máme v nabídce, tak neváhejte a napište nám na e-mail DVPP@poc-sluzba.cz .

Online výuka – „digitální učitel“ – blok I. (8 hodin)

Podívejte se například na tento náš nový kurz Online výuka – „digitální učitel“ – blok I. (8 hodin), kde jsme připravili obsah školení tak, abyste se naučili základní věci a techniky, které jsou potřeba pro to být „digitální učitel/ka“, tzn. trochu více nežli pouhý „on-line učitel“, který streamuje svoji přednášku, ale abyste si případně mohli připravit svoji výuku efektivněji, obsahově i provedením zajímavěji. Pokud vás kurz zaujal, více informací najdete v detailu školení.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

ICT: Tvorba webových stránek ve škole blok I.

Chcete-li se posunout ve znalostech a dovednostech pro tvorbu webových stránek, tak právě pro vás je tento náš kurz. Další informace najdete v popisku školení.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Osobnostně sociální rozvoj – asertivní komunikace pedagoga (8 hodin)

Ke konci minulého roku se jednalo o velmi žádaný kurz, takže jsme i na letošní rok připravili další termíny tohoto školení. Pokud vás zajímá osobnostně sociální rozvoj, tak se podívejte na tento blok – asertivní komunikace pedagoga – více v popisku školení. I u všech on-line kurzů Osobnostně sociálního rozvoje učíme s aktivním zapojením účastníků, kteří v průběhu školení zpracovávají úkoly a cvičení. Všechny materiály ke školení obdrží účastníci ještě před samotným zahájením školení a to nejen prezentaci, ale také cvičení, testy, dotazníky atd.

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.
Šablony DVPP pro MŠ a ZŠ, Šablony DVPP pro SŠ a VOŠ
DVPP, DVPP on-line, On-line výuka

Archivy

Učitelé a on-line výuka
Digitální učitel

Další podobné články