fbpx

Akreditované kurzy ICT

 1. Šablony DVPP
 2. chevron_right
 3. Akreditované kurzy pro Šablony
 4. chevron_right
 5. Akreditované kurzy ICT

Kurzy opět on-line! Na základě informací zveřejných na webu MŠMT, resp. v článku Opatření k možnosti změny prezenční formy programů akreditovaných v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků je opět možné realizovat školení DVPP on-line.

Výuka bude opět rozdělena na 90 minutové bloky, kdy v rámci jednoho dne je možné realizovat dva 90 minutové bloky s hodinovou pauzou mezi nimi. Realizace 8 hodinového školení se tak rozdělí do 2 pracovních dnů – 4 x 90 min. Výuka bude opět probíhat od 9:00 do 13:00 hod. Prezenční listina bude nahrazena printscreenem přihlášených účastníků, stejně jako na jaře. Novinkou je nahraný záznam z realizace on-line školení (webináře), která si pak budete moci shlédnout ještě 14 dnů po školení. Podrobnější informace najdete i v našem článku na tomto webu.

Pro samotnou výuku z Vaší strany bude potřeba si připravit jakékoliv zařízení (notebook, tablet, počítač případně chytrý telefon) s připojením na internet, kamerou s možností zvukového výstupu. Podrobnější informace obdržíte od našich lektorů před vlastní realizací školení.

I u školení on-line je možné objednat si tzv. uzavřené školení pro sborovnu.

Naše nabídka akreditovaných kurzů pro šablony zahrnuje vzdělávací aktivity připravené speciálně pro oblast dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, a to v souladu s požadavky šablon (obsah kurzu, hodinová dotace atd.). Akreditace si můžete stáhnout na stránce Akreditace.

Kurzy jsou akreditovány MŠMT v systému DVPP pro pracovníky různých typů škol a školských zařízení, tj. pro pedagogické pracovníky MŠ, ZŠ, SŠ, SOU, VOŠ, gymnázií, ZUŠ, SUŠ, učitele speciálních škol, asistenty pedagoga, pedagogické pracovníky SVČ, školních družin a školních klubů včetně vedoucích pracovníků. Přesná specifikace je uvedena u jednotlivých typů kurzů.

Realizujeme především kurzy na míru dle požadavků konkrétní školy či školského zařízení, a to v rámci celé republiky. Tyto si mohou vybrat z celé naší nabídky jakýkoliv typ kurzu, na místě, čase a dalších specifických požadavcích se dohodneme. V případě Vašeho požadavku  nám zašlete poptávku a my pro Vás připravíme kurz na míru. Jednotlivci se mohou přihlásit na některý z vypsaných termínů. 

Akreditované kurzy ICT

Potřebujete připravit kurz na míru podle Vašich potřeb u Vás ve škole? Napište nám!

  Vaše osobní údaje použijeme za účelem vy-komunikování vašeho dotazu.
  Více na našich zásadách ochrany osobních údajů.

  Menu