DVPP kurzy - podzim 2022 - OP JAK

Podzimní kurzy DVPP – online i prezenčně

Pokud pracujete ve školství a chcete se vzdělávat, naše kurzy DVPP (v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků) jsou právě tím, co hledáte. Nabízíme Vám nové termíny kurzů DVPP. Všechny kurzy mají akreditaci v systému DVPP MŠMT. Kurzy máme vypsané nejen v průběhu školního roku, ale můžete je rovněž najít v rámci přípravného srpnového týdne. V převážné většině máme naplánované kurzy distanční formou výuky – webináře. Online kurzy Vám dávájí výhodu, že je máte možnost pohodlně absolvovat z pohodlí Vaší školy či domova, ať jste kdekoliv v ČR. Pokud však máte zájem o kurz realizovaný prezenčně, ani toto pro nás není problém. Pro skupiny účastníků nejen kurz po dohodě s Vámi naplánujeme a následně zrealizujeme. Pokud o to budete mít zájem, přijedeme za Vámi kamkoliv – naše působnost je na území celé ČR. Realizace kurzů DVPP v našich prostorech v Olomouci nebo v Brně je samozřejmostí.

Kurzy DVPP – mohou být i neakreditovované?

Hledáte pro skupinu účastníků specifické kurzy DVPP? Nemůžete je v nabídce žádné vzdělávací instituce najít? Jestliže tomu tak je, pak máte možnost absolvovat i neakreditované kurzy. Pokud máte zájem o kurzy DVPP v oblasti IT, digitální gramotnosti, digitalizace ve vzdělávání, kyberbezpečnosti apod. nebo v oblasti osobnostního rozvoje a řízení lidských zdrojů, rádi Vám je připravíme na míru. Stačí, když na píštete na e-mail info@poc-sluzba.cz Vaše požadavky. Uveďte nám, prosím, předpokládaný počet účastníků, návrh termínu a místo realizace. Následně se s Vámi spojíme a vše potřebné dohodneme.

Nové šablony přináší nové možnosti

Obavy z možnosti financování neakreditovaných kurzů určitě také mít nemusíte. Novinkou letošního roku je Operační program Jan Amos Komenský (OP JAK). OP JAK navazuje na Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání. Program má za cíl podpořit kvalitu a dostupnost vzdělávání od předškolního přes základní, střední a vysoké, až k oblasti výzkumu a vývoje. Pro školy a školská zařízení přináší výzvy, které již školy znají, tzv. „Šablony“. Podstata a podmínky „Šablon“ zůstávají obdobné jako v dřívějším období, nicméně významnou inovací je právě skutečnost, že můžete absolvovat i neakreditované kurzy, tj. nechat si kurzy připravit „na míru“ podle Vašich požadavků.

Máte dotaz nebo již požadavky na školení? Tak se nám ozvěte


  Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

  Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.


  Šablony DVPP pro MŠ a ZŠ, Šablony DVPP pro SŠ a VOŠ

  Archivy

  Náhledy v PowerPointu
  Fotíte a natáčíte videa svým chytrým telefonem?

  Další podobné články