Akreditované kurzy: nová témata i termíny 2019

Akreditované kurzy: nová témata i termíny 2019

Zcela nové akreditované kurzy pro pedagogické pracovníky vhodné pro Šablony I. i Šablony II., to je naše novinka pro Vás na počátku těchto prázdnin. Právě nyní jsme v systému DVPP MŠMT získali řadu akreditací. Jedná se o témata ICT a osobnostně sociální rozvoj.

Komu jsou kurzy určeny

Všechny tyto nově akreditované kurzy jsou určeny pedagogickým pracovníkům všech typů škol a školských zařízení – od MŠ, přes , , gymnázia, VOŠ až po pedagogy působící ve školních družinách, školních klubech, střediscích volného času či domech mládeže. Pokud ovšem máte na základě vlastních špatných zkušeností obavu, že tomu tak není nebo se jen potřebujete ujistit, že kurz je opravdu určen pro Váš stupeň školy nebo pro Vaši aprobaci, můžete si to jednoduše ověřit v databázi DVPP MŠMT. Tento soulad však za Vás hlídáme a všechny naše akreditované kurzy nabízíme pouze pedagogům, pro které jsou akreditovány. Udělené akreditace máme ke stažení v pdf. na stránce Akreditace a postupně je doplňujeme i k jednotlivým typům kurzů

Nové akreditované kurzy v oblasti ICT

V oblasti ICT Vám přinášíme některá zcela nová témata, např.:

Rovněž v rámci stávajích kurzů rozšiřujeme nabídku rozčleněním vícedenních kurzů na samostatně akreditované kurzy v rozsahu 8 hodin. Např. oblíbené kurzy MS Excel máme připraveny ve dvou pokročilostech – MS Excel – běžné úpravy a MS Excel – pokročilé úpravy, přičemž v rámci každé úrovně je možné absolvovat tři různé bloky (za sebou i kterýkoliv samostatně), každý s vlastní akreditací.

Nové akreditované kurzy osobnostně sociálního rozvoje

Pro oblast osobnostně sociálního rozvoje přinášíme u tří nejčastěji realizovaných kurzů především rozšíření cílových skupin pedagogů. Nově jsou tyto kurzy určeny také pro pedagogy působící v MŠ, ZŠ, SVČ, ve školních družinách či školních klubech. Jedná se o kurzy:

Jaké jsou hodinové dotace kurzů

Nejen uvedené, ale i další nové a řadu stávajících kurzů máme v základu akreditovány jako kurzy v rozsahu 8 hodin. Pokud jde o složitější problematiku, máme připraveny navazující, rovněž osmihodinové, bloky a je jen na Vás, v jaké úrovni kurz absolvujete. Pokud potřebujete absolvovat kurz v jiných, vyšších, hodinových dotacích, uspokojíme i Vás. Akreditace s identickým obsahem máme připraveny i jako kurzy v rozsahu 16 nebo 24 hodin.

Jak se na kurz přihlásit

Podívejte se na nabídku termínů vypsaných pro první pololetí školního roku 2019/2020, na které se můžete již nyní přihlašovat. Ke kurzům ICT a osobnostně sociálního rozvoje v brzké době přibudou i další témata. Neváhejte, počet míst, především v kurzech ICT, je omezen tak, aby se lektor mohl ve výuce věnovat všem účastníkům, a to i s ohledem na jejich různou pokročilost.

Pokud potřebujete realizovat kurz přímo v sídle Vaší školy dle Vašich specifikací nebo poradit s realizací kurzů, není nic jednoduššího, než nám rovnou napsat Vaše požadavky na e-mail DVPP@poc-sluzba.cz. My se s Vámi spojíme, najdeme pro Vás nejlepší řešení nebo společně dojednáme podrobnosti.

Přejeme Vám krásné a pohodové prázdniny a těšíme se na Vás v novém školním roce. Pokud budeme mít mezitím nějaké novinky, určitě Vás o nich budeme v našich aktualitách informovat.

 

Akreditace, Šablony DVPP pro MŠ a ZŠ, Šablony DVPP pro SŠ a VOŠ
Google, Google aps, ICT, Microsoft, MS Excel, MS Office, MS Office 365, Osobnostně sociální rozvoj, Šablony pro MŠ, Šablony pro SŠ, Šablony pro VOŠ, Šablony pro ZŠ

Archivy

Práce s fotografií a grafikou pro učitele ZŠ a SŠ
Excel v práci učitele – běžné úpravy

Další podobné články