Nové akreditace DVPP

Akreditace DVPP pro šablony – máme novinky

Školní rok začal a stejně, jako u Vás ve školách, tak i u nás je řada novinek. Jednou z nich jsou nové akreditace DVPP (MSMT-16989/2019-2-646). Samozřejmostí je, že kurzy jsou uplatnitelné v rámci šablon, a to jak pro MŠ, ZŠ, SŠ, VOŠ nebo střediska volného času (DDM). Témata jsou využitelná na různých stupních a typech škol či školských zařízení a co navíc, jsou úzce spojená s praxí a v praxi využitelná. Proto jsou všechny naše kurzy zaměřeny zcela prakticky.

Objevte Digitální marketing pro školy

Ptáte se, o jaké typy seminářů se jedná? Úplnou novinkou jsou akreditace DVPP na kurzy Digitální marketing pro školy, připravené speciálně pro pedagogické pracovníky. Tito se zde naučí nejen pracovat se SEO a PPC systémy, spravovat on-line aplikace nebo komunikovat jejich prostřednictvím s okolím, ale, a to především, získají dovednosti, které mohou úspěšně uplatnit při výuce svých žáků a studentů. Mohou jim tak předat zcela praktické dovednosti, v dnešní době potřebné v řadě oborů.

Zlepšete své dovednosti v oblasti ICT

Říkáte si, že je to pro Vás příliš odborné? Můžeme Vás ubezpečit, že jsme mysleli i na Vás. Vybrat si můžete z celé řady obecnějších kurzů ICT pokrývajících nejrůznější oblasti – od běžné obsluhy MS Office (Excel, Word, PowerPoint), kurzu zaměřeného na práci s Office 365 až třeba po úpravu fotografií, správu cloudových služeb nebo tvorbu webu s využitím CMS WordPress. Hodinové dotace jsou v rozsahu od 8 do 24 hodin. I v tomto případě se jedná o akreditace DVPP a kurzy jsou rovněž uplatnitelné z šablon od MŠ až po VOŠ, resp. SVČ.

Termíny DVPP školení Tvorba webu pomocí CMS WordPress

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Využijte svůj potenciál naplno

Své si u nás najdou i ti, kteří se více než na techniku, zaměřují na měkké dovednosti. V našich kurzech osobnostně sociálního rozvoje se rozhodně nudit nebudete. Díky řadě praktických úkolů můžete např. zlepšit komunikační proces ve výchovně vzdělávacím procesu nebo s interními i externími aktéry školy, pokusíme se Vám ukázat, jak neztratit motivaci pro výkon Vašeho povolání nebo jak si co nejlépe rozplánovat Váš čas, abyste se co nejméně dostávali do stresových situací.

Prozkoumejte náš web nebo se rovnou přihlaste

Pokud Vám ani toto nestačí, pak bychom Vám mohli dát tip na další akreditace DVPP, např. projektové řízení nebo polytechnické vzdělávání.

Termíny DVPP školení „projektová výuka“

Aktuálně není vypsaný žádný termín, v případě zájmu můžete kurz poptat na emailu info@poc-sluzba.cz.

Chcete vědět o našich kurzech ještě více? Navštivte naše stránky sablony-dvpp.cz! Zde najdete nejen všechny naše akreditace DVPP, ale také podrobné informace o kurzech. Na stránkách našich stránkách centrum-vzdelavani.cz si zase přečtete, kdo jsme a co děláme. Nebo jste si již kurz vybrali? Pak se rovnou přihlaste na vypsané termíny. Pokud je Vás více z jedné školy a rádi byste uspořádali seminář přímo u Vás, přijedeme za Vámi. Napište nám svůj požadavek na e-mail DVPP@poc-sluzba.cz, určitě najdeme společně vhodný termín.

 

Akreditace
Akreditace, Akreditovaný kurz, Digitální marketing, DVPP, ICT, Projektová výuka, Projektové řízení, vzdělávání pedagogických pracovníků SŠ a VOŠ v oblasti ICT, wordpress

Archivy

Cloud a komunikace
MS PowerPoint v práci pedagoga

Další podobné články