ŠABLONY: Nabídka akreditovaných kurzů

ŠABLONY: Nabídka akreditovaných kurzů

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dne 23. června v rámci OP VVV vyhlásilo výzvu č. 02_16_022 s názvem Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I. Cílem výzvy je podpořit mateřské a základní školy formou projektů zjednodušeného vykazování. Projektové žádosti o podporu je možné podávat od 23. června 2016 do 30. 6. 2017. Kompletní znění výzvy včetně všech příloh je dostupné zde: výzva 02_16_022 a 02_16_023.

Všechny informace ke kurzům DVPP na jednom místě

V návaznosti na tuto výzvu jsme pro mateřské a základní školy připravili nejen specializovaný web zaměřený na šablony http://sablony-dvpp.cz/, ale i velké množství zajímavých kurzů a aktivit určených pro pedagogické pracovníky. Námi připravené vzdělávací kurzy jsou postupně akreditovány na MŠMT v systému DVPP. Nabídku vzdělávacích aktivit máme rozdělenou podle cílových skupin na kurzy:

  • Kurzy pro učitele MŠ
  • Kurzy pro učitele ZŠ
  • Kurzy pro učitele SŠ
  • Kurzy pro vedoucí pedagogické pracovníky
  • Společné kurzy pro pedagogické pracovníky

Veškeré informace najdete rovněž na našich webových stránkách https://centrum-vzdelavani.cz/

Nabídneme Vám již 52 typů kurzů DVPP pro šablony

V současné době naše nabídka obsahuje 52 akreditovaných kurzů DVPP vhodných pro realizaci v rámci výzvy Šablony pro MŠ a ZŠ I. a dalších 13 čeká na vyjádření akreditační komise a rozhodně to není ještě konec. Přehled akreditovaných kurzů včetně jejich popisu naleznete na tomto odkaze: nabídka kurzů.

Přizpůsobíme se Vašim požadavkům

Každá škola má samozřejmě svá specifika a může se stát, že v naší nabídce nenajdete takový kurz, který potřebujete. I na tyto případy jsme připraveni a rádi Vám připravíme kurzy přímo na míru, proškolíme celý pedagogický sbor, zajistíme akreditaci na danou vzdělávací akci, přijedeme přímo k Vám, a dodáme vysoce kvalifikované lektory. V případě zájmu stačí vyplnit několik málo údajů a získáte nabídku na míru Vašim potřebám. Pro využití této možnosti stačí vyplnit krátký poptávkový formulář, který naleznete na tomto odkaze: poptávkový formulář.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

V případě dotazů a námětů nás neváhejte kontaktovat na následujícím mailu: dvpp@poc-sluzba.cz. K odběru novinek z webu zaměřeného přímo na šablony se můžete bezplatně přihlásit zde.

 

Krásné prázdniny přeje

CENTRUM-VZDĚLÁVÁNÍ.CZ – společnosti Počítačová služba s.r.o.

Nezařazené

Archivy

Akreditace kurzů DVPP pro šablony
Akreditované kurzy DVPP pro ŠABLONY

Další podobné články