OP VVV - MŠMT vydalo Příklady dobré praxe

OP VVV – MŠMT vydalo Příklady dobré praxe

OP VVV – Příklady dobré praxe v souvislosti s přípravou projektové žádosti

MŠMT jakožto řídící orgán OP VVV se snaží zájemcům o šablony (podpory škol formou projektů zjednodušeného vykazování určené pro DVPP) usnadnit jejich přípravu a pro ředitele škol vydalo dokument s označením „Příklady dobré praxe“. Tento dokument vysvětluje na základě prvních zkušeností s dotazy žadatelů detailněji některé části výzvy, proces podání žádosti o podporu a realizaci celého projektu. Představuje také možná řešení pro realizaci jednotlivých aktivit. Uvedená řešení realizace jednotlivých aktivit jsou pouze nezávaznými návrhy. Dokument je k dispozici na tomto odkaze: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/priklady-dobre-praxe.

Potřebujete pomoc?

Pokud si nadále nebudete jisti a chcete mít někoho, kdo Vám žádost zkontroluje a bude Vám, jak se říká „jistit záda“, nabízíme Vám pomoc. Zdroje z fondů EU a konkrétně OP VVV jsou příležitostí pro rozvoj Vaší školy a pracovníků. Jak se však vyznat v nových pravidlech, změti nových požadavků, které žádání o tyto zdroje představuje? Máme dostatek praxe a bohaté zkušenosti s přípravou projektových žádostí, s realizací projektů a jejich úspěšným ukončením. Napište nám, nemusíte na to být sami.

Co nabízíme?

Jakožto vzdělávací instituce, která na trhu působí již mnoho let, Vám nenabízíme jen vzdělávací kurzy a projektové poradenství, ale i my přicházíme s nabídkou příkladů dobré praxe a to prostřednictvím našich odborníků. Potřebujete někoho, kdo mentorsky poradí Vašim učitelům s novými nápady, ale i s řešením různých problémů? Nebo snad potřebujete prohloubit spolupráci Vašich pedagogů s jinými zkušenými pedagogy? Máte zájem o sdílení zkušeností, ve kterých jsou Vaši pedagogové dobří a naopak? I toto jsou aktivity, které je možné hradit z výzvy OP VVV na šablony. Napište nám a my Vám rádi pomůžeme vybrat zkušeného pedagoga / mentora / supervizora. V případě zájmu se s Vámi rádi setkáme a nezávazně probereme Vaše potřeby a přání. Kontaktovat nás můžete na následujícím mailu: DVPP@poc-sluzba.cz

Chcete se sami přesvědčit?

A jak víte, že případně nekupíte zajíce v pytli? Přesvědčte se sami v naší rubrice Reference: http://sablony-dvpp.cz/reference/, kde je jen část z námi realizovaných vzdělávacích projektů pro pedagogické pracovníky MŠ, ZŠ a SŠ. Navštivte také naše webové stránky https://centrum-vzdelavani.cz/. Zde najdete informace také z dalších oblastí naší činnosti.

 

Nezařazené

Archivy

Hledáte akreditované kurzy pro šablony?
Kurzy pro učitele – realizace byla zahájena

Další podobné články