fbpx
Kurzy pro učitele SŠ a VOŠ zaměřené na oblast ICT

Kurzy pro učitele SŠ a VOŠ zaměřené na oblast ICT

Pokud jste učitelem či ředitelem střední školy či vyšší odborné školy a potřebujete si doplnit vzdělání v oblasti ICT, pak je tento článek vhodný právě pro vás.

Naše firma je schopná zajistit celý kurz pro více pedagogů z vaší školy, dle objednávky i přímo v prostorách vaší školy. Jsme flexibilní a jsme tedy schopni přijet kamkoliv, dle vašeho požadavku. Přizpůsobíme se i na pro vás vhodném termínu. Kurzy realizujeme v hodinové délce 8, 16, 24 a 80 hodin. Domluvit se lze i na cenové nabídce. Jedná se tedy o kurz „šitý na míru“ pro konkrétní školu.

Zaměření kurzu ICT

Kurzy vedou naši zkušení lektoři, kteří mají mnohaleté zkušenosti z praxe. Naše výuka není zaměřená na pouhý přednes teorie, ale je především na praktická cvičení. Ve výuce využíváme inovativní, moderní výukové metody. O obsahové náplni kurzu si můžete přečíst zde. Mimo uvedený obsah lze do kurzu zařadit i práci s aplikacemi Google jako je například Google kalendář, Gmail či práce s diskem Google.  Lze zařadit vše ohledně práce s PC jako je práce s OS Windows nebo kancelářský balík MS Office (PowerPoint, Excel, Word, Outlook a atd.). Dále jsme schopni vás také připravit k mezinárodní zkoušce ECDL více v našem článku Novinky v konceptu ECDL.

Po absolvování tohoto kurzu ICT obdrží účastník osvědčení o absolvování kurzu v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů. Podmínkou pro získání osvědčení je přítomnost na kurzu.

Naše DVPP historie

Speciálně se školením IT kurzů pro učitele máme mnohaleté zkušenosti. Na stránce s referencemi můžete najít, že již od roku 2002 jsme vzdělávali pedagogické pracovníky v rámci projektů SIPVZ nebo následně v rámci projektu QUIDO. Za tuto dobu jsme proškolili více jak 3 000 učitelů na Moravě.

Jak se přihlásit na naše DVPP kurzy

Pokud máte o tyto kurzy zájem, stačí se přihlásit telefonicky či prostřednictvím emailu nebo můžete vyplnit náš poptávkový formulář níže. V případě dotazů nám napište na náš email DVPP@poc-sluzba.cz nebo nám zavolejte na naši recepci tel.č. 585 226 388. Kromě těchto uzavřených kurzů (kurzy na míru pro konkrétní školu), nabízíme i kurzy otevřené. Termíny otevřených kurzů naleznete na stránce Aktuální termíny.

Poptávkový formulář DVPP

  Vaše osobní údaje použijeme za účelem vy-komunikování vašeho dotazu.
  Více na našich zásadách ochrany osobních údajů.

  , , , , , , , , , , , ,
  Předchozí příspěvek
  Máme další termíny na kurz Projektová výuka
  Následující příspěvek
  Vzdělávací kurzy DVPP na míru

  Související články

  Menu